| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Pure Loop Black (BW006) |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Maye soyutma sistemi (AIO Liquid Cooler) |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 115x / 1200 / 1700 / 2011(-3) / 2066 AMD: AM4 / AM5 / AM3+ |
| Fan ölçüsü | 120 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 2000 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 19 – 39.5 dB |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 277 × 120 × 52 mm |
| Xüsusiyyətlər | Refill port (yenidən maye əlavə etmə imkanı), İkili amortizasiyalı səssiz pompa sistemi, Overclock və gaming sistemləri üçün uyğun dizayn |
| Çəki | 1.05 kq |
| Rəngi | Qara |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Pure Loop Black (BW006) |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Maye soyutma sistemi (AIO Liquid Cooler) |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 115x / 1200 / 1700 / 2011(-3) / 2066 AMD: AM4 / AM5 / AM3+ |
| Fan ölçüsü | 120 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 2000 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 19 – 39.5 dB |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 277 × 120 × 52 mm |
| Xüsusiyyətlər | Refill port (yenidən maye əlavə etmə imkanı), İkili amortizasiyalı səssiz pompa sistemi, Overclock və gaming sistemləri üçün uyğun dizayn |
| Çəki | 1.05 kq |
| Rəngi | Qara |






