| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Dark Rock 4 BK021. |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Qüllə tipli (Tower CPU Cooler) |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1200 / 1700 / 2011(-3) / 2066AMD: AM4 / AM5 / AM3+ / AM2+ / FM2+ |
| Fan ölçüsü | 135 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 1400 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 10.5 – 21.4 dB |
| İstilik boruları | 6 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 136 × 159.4 × 96.3 mm |
| Əlavə funksiyalar | Səssiz işləmə texnologiyası |
| Çəki | 920 qr |
| Rəngi | Qara |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Dark Rock 4 BK021. |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Qüllə tipli (Tower CPU Cooler) |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1200 / 1700 / 2011(-3) / 2066AMD: AM4 / AM5 / AM3+ / AM2+ / FM2+ |
| Fan ölçüsü | 135 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 1400 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 10.5 – 21.4 dB |
| İstilik boruları | 6 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 136 × 159.4 × 96.3 mm |
| Əlavə funksiyalar | Səssiz işləmə texnologiyası |
| Çəki | 920 qr |
| Rəngi | Qara |






