| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VivoBook S16 S3607VA-RP096 |
| Akkumulyatorun həcmi | 7 saatadək |
| Daxili yaddaş | SSD 512GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Displey | WUXGA (1920 × 1200), 144 Hz |
| Ölçülər (HxExD) | 357 × 250.6 × 17.9 mm |
| Operativ yaddaş | DDR5 16GB, 4800 MHz |
| Prosessor | Intel Core 5 210H, 2.2 - 4.8 GHz |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VivoBook S16 S3607VA-RP096 |
| Akkumulyatorun həcmi | 7 saatadək |
| Daxili yaddaş | SSD 512GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Displey | WUXGA (1920 × 1200), 144 Hz |
| Ölçülər (HxExD) | 357 × 250.6 × 17.9 mm |
| Operativ yaddaş | DDR5 16GB, 4800 MHz |
| Prosessor | Intel Core 5 210H, 2.2 - 4.8 GHz |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |





