| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Klipsch |
| Model | The One Plus |
| Növü | Dinamik |
| Bluetooth | 5.3 |
| Səs səviyyəsi (dB) | 103 dB |
| Güc tənzimləyici | 60W |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Klipsch |
| Model | The One Plus |
| Növü | Dinamik |
| Bluetooth | 5.3 |
| Səs səviyyəsi (dB) | 103 dB |
| Güc tənzimləyici | 60W |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |







