| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Sound Party NS7-GL |
| Növü | Portativ dinamik |
| Bluetooth | 5.4 |
| Mikrafon | Var |
| İşləmə müddəti | 26 saata qədər |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80dB |
| Batareya tutumu | Litium-ion, 7.3V, 5200mAh |
| Ölçüləri | 255 x 92 x 92 mm |
| Sudan müdafiyyə | IP67 |
| Tezlik | 60Hz-dən 20KHz-ə qədər |
| Çəki | 1200 q |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 6 ay |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Sound Party NS7-GL |
| Növü | Portativ dinamik |
| Bluetooth | 5.4 |
| Mikrafon | Var |
| İşləmə müddəti | 26 saata qədər |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80dB |
| Batareya tutumu | Litium-ion, 7.3V, 5200mAh |
| Ölçüləri | 255 x 92 x 92 mm |
| Sudan müdafiyyə | IP67 |
| Tezlik | 60Hz-dən 20KHz-ə qədər |
| Çəki | 1200 q |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 6 ay |





