| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR9301GL |
| Növü | Avtomatik sabun dispenseri |
| Temperatur rejimi | 5–40°C |
| Suya davamlılıq | IPX5 |
| Ölçüləri | 158 x 102 x 78 mm |
| Çəki | 266 qr |
| Rəngi | Çəhrayı |
| Zəmanət | 6 ay |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR9301GL |
| Növü | Avtomatik sabun dispenseri |
| Temperatur rejimi | 5–40°C |
| Suya davamlılıq | IPX5 |
| Ölçüləri | 158 x 102 x 78 mm |
| Çəki | 266 qr |
| Rəngi | Çəhrayı |
| Zəmanət | 6 ay |






