| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3008-8GT-L-V2 |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 8 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 16 Gbps |
| Uzunluq | 132.9 mm |
| Ethernet Portları | 8 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 11.9 Mpps |
| Hündürlüyü | 24 mm |
| Eni | 62.4 mm |
| Çəki | 160 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3008-8GT-L-V2 |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 8 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 16 Gbps |
| Uzunluq | 132.9 mm |
| Ethernet Portları | 8 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 11.9 Mpps |
| Hündürlüyü | 24 mm |
| Eni | 62.4 mm |
| Çəki | 160 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |



