| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SG1024M |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 26 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 1000 Mbit/san |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 247 mm |
| Gigabit Ethernet Portları | 26 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 35.7 Mpps |
| Hündürlüyü | 37 mm |
| Eni | 150 mm |
| Çəki | 1200 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SG1024M |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 26 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 1000 Mbit/san |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 247 mm |
| Gigabit Ethernet Portları | 26 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 35.7 Mpps |
| Hündürlüyü | 37 mm |
| Eni | 150 mm |
| Çəki | 1200 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |


