| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | BGW34 |
| Növü | Kompüter korpusu |
| 2.5" bölmələrin sayı | 5 ədəd |
| 3.5" bölmələrin sayı | 2 ədəd |
| Ön panel bağlayıcıları | 3,5 mm jak, USB 3.2 Gen1 Type-A x2 |
| Dəstəklənən anakartlar | Micro-ATX, Mini-ITX, Standard-ATX |
| Material | Plastik, polad, şüşə |
| Ölçüləri | 450 x 231 x 463 mm |
| Çəki | 7,53 kq |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | BGW34 |
| Növü | Kompüter korpusu |
| 2.5" bölmələrin sayı | 5 ədəd |
| 3.5" bölmələrin sayı | 2 ədəd |
| Ön panel bağlayıcıları | 3,5 mm jak, USB 3.2 Gen1 Type-A x2 |
| Dəstəklənən anakartlar | Micro-ATX, Mini-ITX, Standard-ATX |
| Material | Plastik, polad, şüşə |
| Ölçüləri | 450 x 231 x 463 mm |
| Çəki | 7,53 kq |




