| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C12IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 38–52 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 54.5 x 76.6 x 27.6 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 27.5 x 79 x 19.6 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 12000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R32 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 30-40 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C12IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 38–52 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 54.5 x 76.6 x 27.6 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 27.5 x 79 x 19.6 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 12000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R32 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 30-40 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |






