| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | PRIME Z890-P WiFi |
| Bluetooth | 5.4 |
| RAM | 256 GB |
| Socket | LGA1851 |
| Çipset | Intel Z890 |
| RAM dəstəyi | 4x DDR5 slot, maksimum 256 GB |
| RAM sürəti | 8666+ MT/s (OC) |
| LAN | Intel 2.5Gb Ethernet |
| Ölçüləri | 30.5 × 24.4 sm |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | PRIME Z890-P WiFi |
| Bluetooth | 5.4 |
| RAM | 256 GB |
| Socket | LGA1851 |
| Çipset | Intel Z890 |
| RAM dəstəyi | 4x DDR5 slot, maksimum 256 GB |
| RAM sürəti | 8666+ MT/s (OC) |
| LAN | Intel 2.5Gb Ethernet |
| Ölçüləri | 30.5 × 24.4 sm |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |




