| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | 90MB1DG0-M0EAY0 |
| Bluetooth | 5.2 |
| RAM | 128 GB |
| Socket | Intel LGA1700 |
| Çipset | Intel B760 |
| RAM dəstəyi | 4 × DDR4 DIMM slot, maksimum 128 GB |
| Əməliyyat sistemi | Windows 10, 11 |
| LAN | 2.5Gb Realtek LAN |
| Ölçüləri | 24,4 × 24,4 sm |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | 90MB1DG0-M0EAY0 |
| Bluetooth | 5.2 |
| RAM | 128 GB |
| Socket | Intel LGA1700 |
| Çipset | Intel B760 |
| RAM dəstəyi | 4 × DDR4 DIMM slot, maksimum 128 GB |
| Əməliyyat sistemi | Windows 10, 11 |
| LAN | 2.5Gb Realtek LAN |
| Ölçüləri | 24,4 × 24,4 sm |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |






