| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VZ27EHE (90LM07B3-B02470) |
| Növü | Monitor |
| Hündürlüyü | 434 mm |
| Eni | 612 mm |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 27.0" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² |
| İşıqlandırma | WLED |
| VESA standartı | 75 х 75 |
| Baxış bucağı | 178° |
| İnterfeyslər | HDMI |
| Ekran tezliyi | 75Hz |
| Çəki | 3.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VZ27EHE (90LM07B3-B02470) |
| Növü | Monitor |
| Hündürlüyü | 434 mm |
| Eni | 612 mm |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 27.0" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² |
| İşıqlandırma | WLED |
| VESA standartı | 75 х 75 |
| Baxış bucağı | 178° |
| İnterfeyslər | HDMI |
| Ekran tezliyi | 75Hz |
| Çəki | 3.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




