| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Bluetooth | Var |
| Kamera | Var |
| Əməliyyat sistemi | Free DOS |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | FHD |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Prosessor | 2.8 - 4.3 GHz |
| Prosessor tezliyi | 4300 |
| Prosessor tipi | Ryzen 5 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| USB | Var |
| Mikrofon | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Bluetooth | Var |
| Kamera | Var |
| Əməliyyat sistemi | Free DOS |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | FHD |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Prosessor | 2.8 - 4.3 GHz |
| Prosessor tezliyi | 4300 |
| Prosessor tipi | Ryzen 5 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| USB | Var |
| Mikrofon | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |






