| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | Vivobook Go R5-7520U |
| Növü | Notebook |
| Bluetooth | Var |
| RAM | 8 GB |
| Akkumulyatorun həcmi | 42 Wh |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran | 15.6" düym |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Prosessor | Ryzen 5 |
| Prosessor tezliyi | 2.8 - 4.3 GHz |
| Yaddaş növü | SSD |
| Yaddaş həcmi | 512 GB |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | Vivobook Go R5-7520U |
| Növü | Notebook |
| Bluetooth | Var |
| RAM | 8 GB |
| Akkumulyatorun həcmi | 42 Wh |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran | 15.6" düym |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Prosessor | Ryzen 5 |
| Prosessor tezliyi | 2.8 - 4.3 GHz |
| Yaddaş növü | SSD |
| Yaddaş həcmi | 512 GB |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |









