| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 8A4N5EA |
| Növü | Notbuk |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 32 GB |
| Prosessor | Intel Core i7 |
| Prosessor tezliyi | 5.2 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 1 TB |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Intel Iris Graphics |
| Xüsusiyyətlər | 360° qatlanma |
| Yaddaş növü | LPDDR5 |
| Çəki | 1.3 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 8A4N5EA |
| Növü | Notbuk |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 32 GB |
| Prosessor | Intel Core i7 |
| Prosessor tezliyi | 5.2 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 1 TB |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Intel Iris Graphics |
| Xüsusiyyətlər | 360° qatlanma |
| Yaddaş növü | LPDDR5 |
| Çəki | 1.3 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |



