| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | BG7H6EA |
| Növü | Notbuk |
| Bluetooth | 5.4 |
| Girişlər | USB Type-C, USB Type-A, HDMI 2.1, 3.5 mm qulaqlıq/mikrofon girişi |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 5 |
| Prosessor tezliyi | 5.0 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart | Intel Graphics |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Yaddaş növü | SSD |
| Ekran tezliyi | 60 Hz |
| Çəki | 1.77 kq |
| Rəngi | Mavi |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | BG7H6EA |
| Növü | Notbuk |
| Bluetooth | 5.4 |
| Girişlər | USB Type-C, USB Type-A, HDMI 2.1, 3.5 mm qulaqlıq/mikrofon girişi |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 5 |
| Prosessor tezliyi | 5.0 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart | Intel Graphics |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Yaddaş növü | SSD |
| Ekran tezliyi | 60 Hz |
| Çəki | 1.77 kq |
| Rəngi | Mavi |
| Zəmanət | 1il |





