| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A23BCEA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessor tezliyi | 4.8 GHz-ə qədər |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Integrated Intel Graphics |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.74 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A23BCEA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessor tezliyi | 4.8 GHz-ə qədər |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Integrated Intel Graphics |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.74 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |




