| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB6012J |
| Növü | Standart |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 60 dB / Sıxma -72 dB |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Elektron (sensor) |
| Maksimum yükləmə (kq) | 6 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 647 x 450 x 890 mm |
| Proqram sayı | 11 ədəd |
| Qurutma | Yoxdur |
| Taymer | Var |
| Çəki | 50 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB6012J |
| Növü | Standart |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 60 dB / Sıxma -72 dB |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Elektron (sensor) |
| Maksimum yükləmə (kq) | 6 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 647 x 450 x 890 mm |
| Proqram sayı | 11 ədəd |
| Qurutma | Yoxdur |
| Taymer | Var |
| Çəki | 50 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

