| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB7010IW |
| Növü | Standart |
| Su sərfiyyatı | 11,5 (lt) |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 67 dB / Sıxma -76 dB |
| Mühərrik növü | Inverter |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Sensor |
| Maksimum yükləmə (kq) | 7 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 89 × 47 × 64 sm |
| Proqram sayı | 14 ədəd |
| Qurutma | Var |
| Sıxma sürəti (dövr/dəq) | 1200 dövr/dəq |
| Taymer | Var |
| Çəki | 53 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB7010IW |
| Növü | Standart |
| Su sərfiyyatı | 11,5 (lt) |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 67 dB / Sıxma -76 dB |
| Mühərrik növü | Inverter |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Sensor |
| Maksimum yükləmə (kq) | 7 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 89 × 47 × 64 sm |
| Proqram sayı | 14 ədəd |
| Qurutma | Var |
| Sıxma sürəti (dövr/dəq) | 1200 dövr/dəq |
| Taymer | Var |
| Çəki | 53 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |





