| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Dark Rock Pro 4 BK022 |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Tower tip CPU cooler |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 1700 / 1200 / 115x / 2011(-3) / 2066 AMD: AM4 / AM5 |
| Fan ölçüsü | 2 ədəd (120 mm + 135 mm) |
| Fan sürəti | 1200 – 1500 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 12.8 – 24.3 dB |
| İstilik boruları | 7 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 146 × 136 × 163 mm |
| Çəki | 1.13 kq |
| Rəngi | Qara |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Dark Rock Pro 4 BK022 |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Tower tip CPU cooler |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 1700 / 1200 / 115x / 2011(-3) / 2066 AMD: AM4 / AM5 |
| Fan ölçüsü | 2 ədəd (120 mm + 135 mm) |
| Fan sürəti | 1200 – 1500 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 12.8 – 24.3 dB |
| İstilik boruları | 7 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 146 × 136 × 163 mm |
| Çəki | 1.13 kq |
| Rəngi | Qara |







