| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Pure Rock BK007 |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Tower tip CPU cooler |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 115x / 1200 / 1700 AMD: AM4 / AM5 |
| Fan ölçüsü | 120 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 1500 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 26.8 dB |
| İstilik boruları | 4 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 121 × 155 × 87 mm |
| Çəki | 755 qr |
| Rəngi | Qara, gümüşü |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Be quiet! |
| Model | Pure Rock BK007 |
| Növü | Prosessor soyuducusu (CPU cooler) |
| Bağlantı növü | 4-pin PWM |
| Soyuducu tipi | Tower tip CPU cooler |
| Uyğun prosessor soketləri | Intel: LGA 115x / 1200 / 1700 AMD: AM4 / AM5 |
| Fan ölçüsü | 120 mm |
| Fan sürəti | Maksimum 1500 RPM |
| Səs səviyyəsi (dB) | 26.8 dB |
| İstilik boruları | 4 ədəd mis heatpipe |
| Material | Mis baza + alüminium radiator |
| Ölçülər (HxExD) | 121 × 155 × 87 mm |
| Çəki | 755 qr |
| Rəngi | Qara, gümüşü |








