| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Mova |
| Model | M1-EUB |
| Batareya həcmi | 3200 mAh |
| Sorma gücü | 4000 Pa |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 120 m² |
| İşləmə müddəti | 150 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 0,22 l |
| Toz qabı | 0,3 l |
| Filter | HEPA, Neylon filtr |
| Səs səviyyəsi (dB) | 72 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Material | Plastik |
| Ölçülər (HxExD) | 140 × 380 × 325 sm |
| Xüsusiyyətlər | Maneə aşkarlanması |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Mova |
| Model | M1-EUB |
| Batareya həcmi | 3200 mAh |
| Sorma gücü | 4000 Pa |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 120 m² |
| İşləmə müddəti | 150 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 0,22 l |
| Toz qabı | 0,3 l |
| Filter | HEPA, Neylon filtr |
| Səs səviyyəsi (dB) | 72 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Material | Plastik |
| Ölçülər (HxExD) | 140 × 380 × 325 sm |
| Xüsusiyyətlər | Maneə aşkarlanması |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




