| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Hoffmann |
| Model | 55EU8000 |
| Növü | Televizor |
| Səs sistemi | Dolby Digital Plus |
| Əməliyyat sistemi | WebOS |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 55" (140 sm) |
| HDMI | 3 |
| HDR formatı | HDR10, HDR10+, HLG |
| Ölçülər (HxExD) | 122 × 81 × 21 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | MEMC texnologiyası |
| Çəki | 13.1kq |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Özbəkistan |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Hoffmann |
| Model | 55EU8000 |
| Növü | Televizor |
| Səs sistemi | Dolby Digital Plus |
| Əməliyyat sistemi | WebOS |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 55" (140 sm) |
| HDMI | 3 |
| HDR formatı | HDR10, HDR10+, HLG |
| Ölçülər (HxExD) | 122 × 81 × 21 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | MEMC texnologiyası |
| Çəki | 13.1kq |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Özbəkistan |


