Televizor LG 65UT81006LA.AMCN
1,509.90₼
1,939.90₼ -22%
  • Brend: LG
Rəy yaz
Loading...
Taksit kartla hissə-hissə alın!
İlkin ödəniş Müddət Aylıq ödəniş Yekun məbləğ
0 3 ay
Loading...
0 6 ay
0 9 ay
0 12 ay
Çatdırılma pulsuz
Zəmanət 1 il
Atributlar
Brend LG
Model 65UT81006LA.AMCN
Bluetooth Var
Səs sistemi Dolby Digital
Əməliyyat sistemi WebOS
Dəstəklənən girişlər HDMI | LAN | USB |
Ekran icazəsi UHD (3840x2160)
Ekran növü LED
Ekranın diaqonalı 65"(165 sm)
Ölçüləri 1454x909x340 mm
Oyun rejimi Var
İşıqlandırma DIrect LED
Smart TV Var
Səs gücü 20 Vt
Səsli idarəetmə Var
Tezlik 60 Hz
Çəki 22.9 kq
Rəngi Qara
Zəmanət 1 il
Atributlar
Model 65UT81006LA.AMCN
Bluetooth Var
Səs sistemi Dolby Digital
Əməliyyat sistemi WebOS
Ekran icazəsi UHD (3840x2160)
Ekran növü LED
Ekranın diaqonalı 65"(165 sm)
Ölçüləri 1454x909x340 mm
Oyun rejimi Var
İşıqlandırma DIrect LED
Smart TV Var
Səs gücü 20 Vt
Səsli idarəetmə Var
Tezlik 60 Hz