| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR0883EU |
| Növü | Air fryer |
| Gərginlik | 220–240V |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Gücü (Vt) | 2800 Vt |
| Həcmi (lt) | 12 litr |
| Ölçülər (HxExD) | 520 x 335 x 457 mm |
| Proqram sayı | 14 ədəd |
| Taymer | Var |
| Tezlik | 50–60Hz |
| Tətbiq | Mi Home |
| Çəki | 10 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR0883EU |
| Növü | Air fryer |
| Gərginlik | 220–240V |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Gücü (Vt) | 2800 Vt |
| Həcmi (lt) | 12 litr |
| Ölçülər (HxExD) | 520 x 335 x 457 mm |
| Proqram sayı | 14 ədəd |
| Taymer | Var |
| Tezlik | 50–60Hz |
| Tətbiq | Mi Home |
| Çəki | 10 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |






