| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | DSP |
| Model | KD-2077 |
| Növü | Avtomobil üçün tozsoran |
| Sorma gücü | 120 Vt |
| İşləmə müddəti | 45 dəqiqəyə qədər |
| Enerji təchizatı | Akkumulyator |
| Toz qabı | 150 ml |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80 dB |
| Korpusun rəngi | Gümüşü, bənövşəyi |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | DSP |
| Model | KD-2077 |
| Növü | Avtomobil üçün tozsoran |
| Sorma gücü | 120 Vt |
| İşləmə müddəti | 45 dəqiqəyə qədər |
| Enerji təchizatı | Akkumulyator |
| Toz qabı | 150 ml |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80 dB |
| Korpusun rəngi | Gümüşü, bənövşəyi |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Zəmanət | 1 il |




