| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 997Y9Et |
| Növü | Desktop |
| Akkumulyatorun həcmi | 90 Vt |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | 1 × HDMI 2.1 |
| Ölçülər (HxExD) | 3.4 × 17.7 × 17.5 sm |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| USB | Arxa tərəf- 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Ön tərəf- 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 997Y9Et |
| Növü | Desktop |
| Akkumulyatorun həcmi | 90 Vt |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | 1 × HDMI 2.1 |
| Ölçülər (HxExD) | 3.4 × 17.7 × 17.5 sm |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| USB | Arxa tərəf- 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Ön tərəf- 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




