| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 937R4EA |
| Növü | Desktop |
| Akkumulyatorun həcmi | 90 Vt |
| Nüvələrin sayı | 14 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | Var |
| Ölçülər (HxExD) | 3.4 × 17.7 × 17.5 sm |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Prosessor tezliyi | 4.4 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 937R4EA |
| Növü | Desktop |
| Akkumulyatorun həcmi | 90 Vt |
| Nüvələrin sayı | 14 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | Var |
| Ölçülər (HxExD) | 3.4 × 17.7 × 17.5 sm |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Prosessor tezliyi | 4.4 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

