| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | QBH4380GL |
| Növü | Portativ dinamik |
| Bluetooth | 5.4 |
| Mikrafon | Var |
| Şarj müddəti | 3 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 10 saata qədər |
| Səs səviyyəsi (dB) | 70 dB |
| Batareya tutumu | Litium-ion, 3.7V, 1000mAh |
| Ölçüləri | 90.8 x 74.4 x 42.6 mm |
| Sudan müdafiyyə | IP67 |
| Tezlik | 100Hz-dən 20KHz-ə qədər |
| Çəki | 200 q |
| Rəngi | Çəhrayı |
| Zəmanət | 6 ay |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | QBH4380GL |
| Növü | Portativ dinamik |
| Bluetooth | 5.4 |
| Mikrafon | Var |
| Şarj müddəti | 3 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 10 saata qədər |
| Səs səviyyəsi (dB) | 70 dB |
| Batareya tutumu | Litium-ion, 3.7V, 1000mAh |
| Ölçüləri | 90.8 x 74.4 x 42.6 mm |
| Sudan müdafiyyə | IP67 |
| Tezlik | 100Hz-dən 20KHz-ə qədər |
| Çəki | 200 q |
| Rəngi | Çəhrayı |
| Zəmanət | 6 ay |





