| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3005-5ET-L |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 5 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 77 mm |
| Ethernet Portları | 5 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 0.744 Mpps |
| Hündürlüyü | 21 mm |
| Eni | 46 mm |
| Çəki | 40 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3005-5ET-L |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 5 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 77 mm |
| Ethernet Portları | 5 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 0.744 Mpps |
| Hündürlüyü | 21 mm |
| Eni | 46 mm |
| Çəki | 40 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |





