| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3008-8ET-L |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 8 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Gbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 125 mm |
| Ethernet Portları | 8 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 1.19 Mpps |
| Hündürlüyü | 22 mm |
| Eni | 65 mm |
| Çəki | 90 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-PFS3008-8ET-L |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 8 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Gbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 125 mm |
| Ethernet Portları | 8 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 1.19 Mpps |
| Hündürlüyü | 22 mm |
| Eni | 65 mm |
| Çəki | 90 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




