| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1016 |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 18 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100/1000 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 285 mm |
| Ethernet Portları | 16 ədəd |
| Gigabit Ethernet Portları | 2 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 5.35 Mpps |
| Hündürlüyü | 43.7 mm |
| Eni | 189.5mm |
| Çəki | 1600 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1016 |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 18 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100/1000 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 285 mm |
| Ethernet Portları | 16 ədəd |
| Gigabit Ethernet Portları | 2 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 5.35 Mpps |
| Hündürlüyü | 43.7 mm |
| Eni | 189.5mm |
| Çəki | 1600 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |


