| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1026LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 26 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 10/100 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 1710 mm |
| Gigabit Ethernet Portları | 2 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 6.54 Mpps |
| Hündürlüyü | 43.7 mm |
| Eni | 189.5 mm |
| Çəki | 1710 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1026LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 26 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 10/100 Mbps |
| Kommutator səviyyəsi | 2 səviyyə |
| Uzunluq | 1710 mm |
| Gigabit Ethernet Portları | 2 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 6.54 Mpps |
| Hündürlüyü | 43.7 mm |
| Eni | 189.5 mm |
| Çəki | 1710 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

