| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Aux |
| Model | ASW-H12A4/CUWR3DI |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 3.5 kW |
| Səs səviyyəsi (dB) | 28 dB / 52 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 25 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 8 kq |
| Mühərrik növü | İnverter |
| BTU | 12000 BTU |
| Enerji sinifi | A++ |
| Freon növü | R32 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| İstilik gücü | 3.6 kW |
| Təsir sahəsi (m²) | 30-40 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| İç blokun ölçüsü | 774 × 300 × 202 mm |
| Çöl blokun ölçüsü | 831 × 371 × 282 mm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Aux |
| Model | ASW-H12A4/CUWR3DI |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 3.5 kW |
| Səs səviyyəsi (dB) | 28 dB / 52 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 25 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 8 kq |
| Mühərrik növü | İnverter |
| BTU | 12000 BTU |
| Enerji sinifi | A++ |
| Freon növü | R32 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| İstilik gücü | 3.6 kW |
| Təsir sahəsi (m²) | 30-40 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| İç blokun ölçüsü | 774 × 300 × 202 mm |
| Çöl blokun ölçüsü | 831 × 371 × 282 mm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




