| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Midea |
| Model | MFM-60ARN1 |
| Soyutma gücü | 6.5 kVt |
| İstilik gücü | 5.3 kVt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 41 - 54 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 117.0 x 90.0 x 35.0 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 193.4 x 60.0 x 45.5 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 96 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 67 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 60000 BTU |
| Freon növü | R410A |
| Təsir sahəsi (m²) | 140 -160 m² |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Midea |
| Model | MFM-60ARN1 |
| Soyutma gücü | 6.5 kVt |
| İstilik gücü | 5.3 kVt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 41 - 54 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 117.0 x 90.0 x 35.0 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 193.4 x 60.0 x 45.5 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 96 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 67 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 60000 BTU |
| Freon növü | R410A |
| Təsir sahəsi (m²) | 140 -160 m² |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |



