| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-S18OT0B KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 43–55 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 55.3 x 81.7 x 30 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 20.6 x 91 x 29.4 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 32.5 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 32.5 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 18000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 50-60 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-S18OT0B KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 43–55 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 55.3 x 81.7 x 30 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 20.6 x 91 x 29.4 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 32.5 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 32.5 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 18000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 50-60 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

