| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Model | V14 G5 IRL 14-inch |
| Növü | Notebook |
| Bluetooth | 5.3 |
| RAM | 16 GB |
| Akkumulyatorun həcmi | 38Wh |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran | 14" düym |
| Ekran icazəsi | FHD (1920x1080) |
| Ekran növü | MATTE |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Prosessor | Core I7 |
| Prosessor tezliyi | 4.9 GHz-ə qədər |
| Wi-Fi | WiFi 6 802.11AX (2 x 2) |
| Yaddaş növü | SSD |
| Yaddaş həcmi | 512 GB |
| Çəki | 1.95 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Model | V14 G5 IRL 14-inch |
| Növü | Notebook |
| Bluetooth | 5.3 |
| RAM | 16 GB |
| Akkumulyatorun həcmi | 38Wh |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran | 14" düym |
| Ekran icazəsi | FHD (1920x1080) |
| Ekran növü | MATTE |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Prosessor | Core I7 |
| Prosessor tezliyi | 4.9 GHz-ə qədər |
| Wi-Fi | WiFi 6 802.11AX (2 x 2) |
| Yaddaş növü | SSD |
| Yaddaş həcmi | 512 GB |
| Çəki | 1.95 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |





