| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | 2E |
| Model | Lavalier ML020 3.5mm |
| Növü | Mikrofon |
| Uzunluq | 40 mm |
| Səs səviyyəsi (dB) | 74 dB |
| Kabel uzunluğu | 2 m |
| Hündürlüyü | 100 mm |
| Eni | 70 mm |
| Tezlik | 65-18000 Hz |
| Çəki | 0,05 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | 2E |
| Model | Lavalier ML020 3.5mm |
| Növü | Mikrofon |
| Uzunluq | 40 mm |
| Səs səviyyəsi (dB) | 74 dB |
| Kabel uzunluğu | 2 m |
| Hündürlüyü | 100 mm |
| Eni | 70 mm |
| Tezlik | 65-18000 Hz |
| Çəki | 0,05 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |







