| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Eurolux |
| Model | EU-MW023-11GB |
| Daxili örtük | Paslanmaz polad |
| Displey | Var |
| Həcmi (lt) | 23 lt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Mikrodalğa gücü (Vt) | 700 vt |
| Ölçüləri | 496 × 380 × 292 mm |
| Rejimlərin sayı | 6 ədəd |
| Taymer | Var |
| Çəki | 11.72 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Eurolux |
| Model | EU-MW023-11GB |
| Daxili örtük | Paslanmaz polad |
| Displey | Var |
| Həcmi (lt) | 23 lt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Mikrodalğa gücü (Vt) | 700 vt |
| Ölçüləri | 496 × 380 × 292 mm |
| Rejimlərin sayı | 6 ədəd |
| Taymer | Var |
| Çəki | 11.72 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

