| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VG279QM |
| Növü | Monitor |
| Hündürlüyü | 507 mm |
| Eni | 619 mm |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran növü | TFT IPS |
| Ekran ölçüsü | 27" düym |
| Kontrast | 3000:1 |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² |
| VESA standartı | 100 х 100 |
| Baxış bucağı | 178° |
| Ekran tezliyi | 280 Hz |
| Çəki | 5.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Asus |
| Model | VG279QM |
| Növü | Monitor |
| Hündürlüyü | 507 mm |
| Eni | 619 mm |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran növü | TFT IPS |
| Ekran ölçüsü | 27" düym |
| Kontrast | 3000:1 |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² |
| VESA standartı | 100 х 100 |
| Baxış bucağı | 178° |
| Ekran tezliyi | 280 Hz |
| Çəki | 5.6 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |







