| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | E24 G5 FHD |
| Gücü | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Ekran ölçüsü | 60.5 sm (23.8") |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| Kontrast | 1000:1 |
| VESA standartı | 100 mm x 100 mm |
| Qətnamə | 1920 x 1080 |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | E24 G5 FHD |
| Gücü | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Ekran ölçüsü | 60.5 sm (23.8") |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| Kontrast | 1000:1 |
| VESA standartı | 100 mm x 100 mm |
| Qətnamə | 1920 x 1080 |
| Zəmanət | 1 il |
Masa kompüterləri HP Pro Tower 290/ G9 i5 13500/ 8GB/ 256GB/ PC/ Kb+Ms (6D4C4EA)
1,509.90₼ 1,939.90₼


