| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | A24i (ELA5444EU) |
| Led İşıq | Var |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran ölçüsü | 23.8" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Matris tipi | IPS |
| Tezlik | 100 Hz |
| Baxış bucağı | Vertikal və horizontal 178° |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | A24i (ELA5444EU) |
| Led İşıq | Var |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1080 |
| Ekran ölçüsü | 23.8" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Matris tipi | IPS |
| Tezlik | 100 Hz |
| Baxış bucağı | Vertikal və horizontal 178° |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |





