| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | AD1U0ET |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Mikrafon | Var |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core 5 |
| Prosessor tezliyi | 0.9 – 4.6 GHz |
| Videokart | Integrated Intel Iris Xe |
| Yaddaş növü | SSD 512 GB |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | AD1U0ET |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Mikrafon | Var |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core 5 |
| Prosessor tezliyi | 0.9 – 4.6 GHz |
| Videokart | Integrated Intel Iris Xe |
| Yaddaş növü | SSD 512 GB |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |




