| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | Omni Book 5 Flip 14-fp0023dx (B86Q7UA) |
| Bluetooth | Var |
| Mikrafon | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor tezliyi | 1.2 - 5.4 GHz |
| Prosessor tipi | Intel Core 7 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | Omni Book 5 Flip 14-fp0023dx (B86Q7UA) |
| Bluetooth | Var |
| Mikrafon | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor tezliyi | 1.2 - 5.4 GHz |
| Prosessor tipi | Intel Core 7 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |






