| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 5Y3T4EA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1366 x 768 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i7 |
| Prosessor tezliyi | 1200 MHz |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Xarici Nvidia |
| Yaddaş növü | DDR4 |
| Çəki | 1.74 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 5Y3T4EA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1366 x 768 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i7 |
| Prosessor tezliyi | 1200 MHz |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Xarici Nvidia |
| Yaddaş növü | DDR4 |
| Çəki | 1.74 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |





