| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 724M9EA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | FullHD (1920 × 1080) |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 1235U, 0.9 - 4.4 GHz |
| Prosessor tezliyi | 4400 MHz |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Intel Iris Xe |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.74 kq |
| İstehsal tarixi | 2022 |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | 724M9EA |
| Növü | Notbuk |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | FullHD (1920 × 1080) |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 15.6" düym |
| HDMI | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 1235U, 0.9 - 4.4 GHz |
| Prosessor tezliyi | 4400 MHz |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 4 ədəd |
| Videokart | Intel Iris Xe |
| Yaddaş növü | SSD |
| Çəki | 1.74 kq |
| İstehsal tarixi | 2022 |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |





