| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB7010ISL |
| Növü | Solo |
| Enerji istehlakı | 0.8 kVt/s |
| Su sərfiyyatı | 11,5 (lt) |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 60 dB / Sıxma -72 dB |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Sensor |
| Maksimum yükləmə (kq) | 7 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 890 x 470 x 647 mm |
| Proqram sayı | 16 ədəd |
| Taymer | Var |
| Çəki | 53 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB7010ISL |
| Növü | Solo |
| Enerji istehlakı | 0.8 kVt/s |
| Su sərfiyyatı | 11,5 (lt) |
| Uşaq kilidi | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | Yuma - 60 dB / Sıxma -72 dB |
| Displey | Var |
| Enerji istifadə sinifi | A+++ |
| İdarəetmə növü | Sensor |
| Maksimum yükləmə (kq) | 7 kg |
| Ölçülər (HxExD) | 890 x 470 x 647 mm |
| Proqram sayı | 16 ədəd |
| Taymer | Var |
| Çəki | 53 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |


