| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 Pro |
| Bluetooth | 5.4 |
| Akkumulyatorun həcmi | 12000 mAh |
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Ekran icazəsi | 2560 × 1600 |
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 12.1" düym |
| Nüvələrin sayı | 8 ədəd |
| Prosessor tezliyi | 2.7 GHz |
| Prosessor tipi | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Video qətnaməsi | 1080p / 720p |
| Wi-Fi | 802.11 ax (Wi-Fi 6) |
| Əsas kamera | 8 MP |
| Yaddaş həcmi | 128 GB |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Boz |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 Pro |
| Bluetooth | 5.4 |
| Akkumulyatorun həcmi | 12000 mAh |
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Ekran icazəsi | 2560 × 1600 |
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 12.1" düym |
| Nüvələrin sayı | 8 ədəd |
| Prosessor tezliyi | 2.7 GHz |
| Prosessor tipi | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Video qətnaməsi | 1080p / 720p |
| Wi-Fi | 802.11 ax (Wi-Fi 6) |
| Əsas kamera | 8 MP |
| Yaddaş həcmi | 128 GB |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Boz |







