| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Beko |
| Model | DIN15Q20 |
| Növü | Qabyuyan |
| Say | 13 nəfərlik |
| Gərginlik | 220 - 240 V |
| Su sərfiyyatı | 12.9 lt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 48 db |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Proqram sayı | 5 ədəd |
| Tezlik | 50 Hz |
| Enerji sərfiyyatı sinfi: | E |
| Çəki | 34.3 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Beko |
| Model | DIN15Q20 |
| Növü | Qabyuyan |
| Say | 13 nəfərlik |
| Gərginlik | 220 - 240 V |
| Su sərfiyyatı | 12.9 lt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 48 db |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Proqram sayı | 5 ədəd |
| Tezlik | 50 Hz |
| Enerji sərfiyyatı sinfi: | E |
| Çəki | 34.3 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |

